-18 Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zac Yaşadığı Deneyimle İlgili Konuştu ...

Zac Yaşadığı Deneyimle İlgili Konuştu ... Empty Zac Yaşadığı Deneyimle İlgili Konuştu ...

Mesaj tarafından |-Prenses-| Perş. Tem. 23, 2009 5:00 pm

Seventeen Again Filmimizin Başrol Oyuncusu Zac Yaşadığı Deneyimle İlgili Olarak Şunları Söylüyor =) ''Ergenlik Çağında Çocuklar Canlandırdım Ama Otuzlarında Bir Adamı Canlandırmayı Düşünmek İlgi Çekiciydi.Hiç Bilmediğim Bir Dönem.Bir Çocuğun Yaşadıklarıyla Özleşebilirim.Benimde İlk Öpüşmem Oldu,Benimde Uygunsuz Flört'lerim Oldu,Bende Anne-Babamla Kavga Ettim ... Ama Ergenlik Çağındaki Kızımla Kavgaya Tutuşmak Yapmadığım Birşey''Diyor ve Gülerek Ekliyor ''Dayanacak Hiç Kişisel Deneyimimin Olmaması Biraz Ürkütücüydü Ama Çok'da Eğlenceli Olabilecek Gibiydi''

Bu Arada Filmde Kızını Canlandıran Michelle Trachtenberg'in Büyük Bir Fanıymış Zac. ''Michelle'in Yıllardır hayranıyım,Onunla Tanışmak Benim İçin Çok Önemliydi.Ama Babasını Oynamanın Oldukça Tuhaf Olduğunu Söyleyebilirm''diyor.

Kaynak =) Cosmo Girl
|-Prenses-|
|-Prenses-|
Süper Üye
Süper Üye

Kişi Sayfası
Rep::
Zac Yaşadığı Deneyimle İlgili Konuştu ... Left_bar_bleue100/100000Zac Yaşadığı Deneyimle İlgili Konuştu ... Empty_bar_bleue  (100/100000)

- Similar topics