-18 Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Joe Jonas: Kevin'ın Sağdıcı Olmak İstiyorum

Joe Jonas: Kevin'ın Sağdıcı Olmak İstiyorum Empty Joe Jonas: Kevin'ın Sağdıcı Olmak İstiyorum

Mesaj tarafından dyq.JnS Perş. Tem. 23, 2009 11:47 am

Kevin Jonas ve nişanlısı Danielle Deleasa evlilik tarihi hakkında bir şey söylemeseler bile, Joe Jonas, eğer evlilik derecesine gelirlerse Kevin'ın sağdıcı olma isteğini belirtti. " Bunu istiyorum" dedi. " Bu zamana kadar ki en iyi sağdıç olacağım."

Joe, onun ve kardeşlerinin, Nick ve Frankie, Kevin kimi seçerse seçsin, mutlu olacağını belirtti. " Sonuçta ben evlenirsem, sağdıç Nick, ve Nick evlenirse, sağdıç Frankie olurdu" diye belirtti.

Kevin Jonas Danielle Deleasa ile nişanlanırken, Joe Jonas "M.Ö. 10,000" aktrisi Camilla Belle'e romantik bir şekilde göz kırptı. Joe ve Camilla henüz ilişkilerinin olgunluğunu doğrulamadılar, fakar birlikte vakit geçirirken sık sık fotoğraflanıyorlar.

Nick Jonas'a göre, Jonas Brothers'ın en genç üyesi Miley Cyrus'la ilişkilerini yeniden yapıyorlar. " Onunla yeniden bağlanmak[ yeniden konuşmaya falan başlamak] güzel." diyor " Larry King Live"'in son zamanlarda yayınlanan bölümünde.

Çeviri için SeçiL'e teşekkürLer
NJTR

dyq.JnS

Kişi Sayfası
Rep::
Joe Jonas: Kevin'ın Sağdıcı Olmak İstiyorum Left_bar_bleue0/100000Joe Jonas: Kevin'ın Sağdıcı Olmak İstiyorum Empty_bar_bleue  (0/100000)

- Similar topics